Formularz cofnięcia udzielonej zgody marketingowej

Jeśli chcesz cofnąć udzieloną zgodę dla AMG ALBERT GAWRON MECHANIKA dotyczące marketingu produktów i usług, możesz skorzystać z poniższego formularza.

Poniższe dane pozwolą nam zidentyfikować Ciebie w naszej bazie i zrealizować Twoje żądanie.

W celu weryfikacji poprawności zgłoszenia możemy skontaktować się z Tobą telefonicznie lub mailowo (jedna z tych dwóch danych jest konieczna do celów weryfikacji).

  *pola wymagane

  Niniejszy formularz cofnięcia zgody dotyczy zgód odbieranych AMG ALBERT GAWRON MECHANIKA w odniesieniu do produktów i usług AMG ALBERT GAWRON MECHANIKA.

  Jeżeli udzieliłeś zgód bezpośrednio innym podmiotom oferującym produkty lub usługi AMG ALBERT GAWRON MECHANIKA bądź powiązane z marką, niezależnie od zgód zbieranych przez AMG ALBERT GAWRON MECHANIKA , cofnięcie zgody z wykorzystaniem niniejszego formularza nie oznacza cofnięcia zgód dla tych innych podmiotów.

  Obowiązek informacyjny

  Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem zgody.
  Twój wniosek zostanie rozpatrzony niezwłocznie. Po zrealizowaniu wniosku zaprzestaniemy przetwarzać Twoje dane w celu marketingowym, w tym także w celu otrzymywania informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną oraz poprzez telefon. Do momentu realizacji wniosku może się jednak zdarzyć, że otrzymasz, od nas informacje, z których zrezygnowałeś cofając zgodę.

  Jeżeli posiadamy Twoje dane na potrzeby realizacji innych celów (np. realizacji umowy, usługi, wykazania dowodów, dochodzenia roszczeń), to możemy je nadal w tych celach przetwarzać na innej podstawie prawnej.

  Administratorem Twoich danych osobowych podanym w powyższym formularzu jest: AMG ALBERT GAWRON MECHANIKA, Lisowice 9, 55-311 Kostomłoty, NIP: 9131445724, adres email: biuro@gawronserwis.pl.

  Twoje dane zostaną wykorzystane w celu realizacji wniosku oraz w celach dowodowych na potrzeby wykazania faktów na wypadek ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych (podstawa prawna art. 6 ust 1 lit c i f RODO).